ANASAYFA | ÖN BİLGİLENME FORMU | BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ | HASTA HİKAYELERİ | BİZE ULAŞIN
Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.
Üye olmak için lütfen tıklayınız.

Genel Cerrahi (PROKTOLOJİ) UzmanıANASAYFA » HASTA HİKAYELERİ
 

Site içeriğinde anlatılan hastalıkların tanı ve tedavi süreçlerini yaşayan hastaların hikayeleri başlıklar halinde listelenmiştir. Siz de bu süreçlerde yaşadıklarınızı, eleştiri ve önerilerinizi sadece birkaç dakikanızı ayırarak paylaşmak isterseniz... Hikayenizi gönderin »»

Basur(Hemoroid) (107) Kıl Dönmesi (0) Rektosel (10) Anal Fissür(Çatlak) (4) Anal Apse-Fistül (6) Anal Kondilom(Siğil) (1)
Laserötesi Tedavi (83)Basur Muayenesi... (4)
Genel Anlamda... (8)Klasik Cerrahi Tedavi (4)
Basurum.com hakkında... (8)
1 ...16 17 18 19 20 21 22
Rumuz: kuzey 09.07.06, 19:30
Uzun süredir hemoroid sorunum vardı. Doktorlar birkaç kez ilaç yazıp bu sorunu geçiştirmiştim. ama sorunu çözmemişti. sonunda Opr.Dr.Levent TEZCAN'a gitim doktor bey amaliyat dediğinde bende soguk terler boşalmaya başladı çünkü daha önce bir arkadaşım amaliyat olmuştu ve dokuz gün boyunca agrı kesici iğne yemesine rahmen acıdan duvarları yumrukladıgını anlatmıştı.Birçok kişiden aynı şeyleri duymuştum.Herkes korkuyordu.

Birkaç kez bitkisel otlar kullanmıştım.Otlar geçici olarak yarar sağlıyorlar. belli bir süreden sonra aynı duruma dönüyordum.

Dr. Levent Tezcan amaliyatı anlattı, yaptığı ameliyatın klasik bir operasyon olmadığını farklı bir teknik oldugundan bahsetti. O zamanna kadar amaliyat fikri hiç aklıma yatmıyordu. Anlatdıklarından sonra bende kendisine inanarak ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat umduğumdan rahat geçti daha önce farklı bir nedenden ameliyat olmuştun ve ilk gün acılar cekmiştim. Ama bu amaliyatımda o acılar bile yoktu. sadece agrı kesici olarak tek bir tane hap aldım. hemen birgün sonra ayaga kalktım ve taburcu oldum.
Kendisine teşekkür ediyorum.
Rumuz: sağlık 22.06.06, 20:32
Bir hafta önce basurumla yıllarca süren birlikteliğime Dr.Levent TEZCAN son verdi. Kronik hale gelen bu birlikteliği hiç sonlandıramayacağımı düşünüyordum; çünkü ondan ayrılmaktan korkuyordum.Biraz da onunla birlikte yaşamaya kendimi alıştırmıştım. Ancak insan fırsatını bulunca kendisine ızdırap veren her şey, ama her şeyden anında kurtulur... Bende bu ızdıraptan Dr. Levent TEZCAN sayesinde kurtuldum. Ayrılığın verdiği acı yalnızca, yıllarca her gün en az bir saatimi acılarla geçirdiğim yerde, beş gün sürdü.İnanın çocuklarım bile ameliyat olduğuma inanmıyorlarmış gibiler; herhalde bir gün sonra yaşamını hiçbir şey olmamış gibi sürdüren birini görsem ben de inanmazdım. Şu an ne kadar rahat olduğumu anlatamam. Basurunuzla birlikte yaşamak zorunda olmadığınızı, tecrübe eden biri olarak, rahatca söyleyebilirim. Bu acıyı çekenler umut ederim ki, acılarına bir an önce son verirler. Beni bu ızdıraptan kurtarmaya ikna eden ve kurtaran Dr.Levent TEZCAN'a sonsuz teşekkürler...
Sanırım insanı hiçbir ayrılık bu kadar mutlu etmez!
Rumuz: MÜEZZİNOĞLU 06.06.06, 20:34
DR.LEVENT TEZCAN'I GEÇ BULDUĞUM İÇİN ÜZGÜNÜM,

Sözlerime Opr.Dr.Levent TEZCAN'a teşekkürlerimle başlamak istiyorum. okuyanlara örnek olsun ders çıkarılsın diye başımda geçenlerin bir kısmını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yaklaşık 10 yıldır hemoroid hastasıyım. Gitmediğim kaplıca, kullnamdığım bitkisel otlar kalmadı. Bu sayede de bitkisel otlar konusunda aktarlar kadar bilgiye sahip oldum.

Doktora ilk muayene olduğumda hemorid olduğunu söyleyerek bana D... ile başlayan bir hap ile fitil ve krem vererek gönderdi.Sağlık karnemdeki ilaçlerın çoğu bu tür ilaçlarla doludur.
aktarların verdiği her türlü bitkisel ot ve kremleri kullandım, öğle bir duruma geldim ki aktarlarla ahbap oldum. Abi bu krem yeni geldi basura çok iyi geliyormuş anında alıyor ve uyguluyorum, sonuç elde var koca bir SIFIR geçici olarak yarar sağlıyorlar. Arkadaşım birisi duymuş ki sabahları aç karnına ... zeytini çekirdeğiyle yutarsan iyi geliyormuş ve ben hemen deniyorum bunun gibi örneklerim çok sizlerin vaktini almamak için bahsetmiyorum.

Otuduğum apartmandan birisi Dr. Levent Tezcan'nın ameliyat ettiği hastayla sohbet etmiş ve memnuniyetini öğrenmiş . Benim bildiğim amliyatlardan hemen şifa bulmak 1-2 gün içerisinde taburcu olamak mümkün değil diye düşünüyordum. Dr. Levent Tezcan'la görüşmeye karar verdim fakat amliyat olmak aklımda hiç yoktu, kendisi yaptığı amleliyatın klasik bir operasyon olmadığını kendi tekniğiyle yaptığını bahsetti. Dr. Levent Tezcan hemoroid konusunda çok araştırmış ve yeni bir sistem geliştirdiğini söyledi ve bende kendisine inanarak ve güvenerek 30 Mayıs 2006 Salı günü ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat umduğumdan da rahat geçti 31 Mayıs 2006 tarihinde taburcu oldum. Şu anda rahatlıkla tuvalet ihtiyacımı gideriyorum. Kendisine Çok Çok teşekkür ediyorum. Benim 10 yıllık serüvenime son verdi. Aktarlar ve eczanelerde yağlı bir müşterisini kaybetti. Teşekkürler
Rumuz: Mine 06.06.06, 01:38
Kısa bir süre öncesine kadar bende"MUAYENE OLAMAM"diyenlerdendim.Fakat bu siteyi inceledikten sonra hasta formunu doldurdum ve hemen cevap aldım.Ankara'dan Dr Levent Tezcan'ın yanına gittim.İnandım,güvendim ve şimdi çok doğru bir iş yaptığımı korkulacak hiçbirşey olmadığını anladım.Bütün sıkıntılarından kurtulan biri olarak Lazer Ötesi tedaviyi hiç tereddütsüz öneriyorum.Beni sıkıntılarımdan kurtaran Sayın LEVENT TEZCAN'a sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum.
Rumuz: MUHABİR 13.04.06, 12:40
Nedendir bilinmez... Basımız ağrısa grip olsak başımız dönse hemen doktora koşarız ama iş malum yere ve malum hastalığa gelince umursamaz oluruz ağrıları sancıları kanamayı sineye çeker gizleriz ama nereye kadar??? Bende bir basur yani (hemoroid) hastasıydım hastasıydım diyorum çünkü artık iyileştim.Opr Dr Levent TEZCAN'ın Laserötesi Basur Tedavisinin hemen ardınadan ertesi gün normal yaşantıma başladım.Artık bende bu illeten kurtuldum.dayanılmaz olmadan sizede aynı şekilde tedavi olmanızı tavsiye ederim...
1 ...16 17 18 19 20 21 22
basurum.com ® 2006-2009
Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.
Bu bilgilere dayanarak profesyonel tıbbi danışmanlık hizmeti almayı ihmal etmeyiniz ve geciktirmeyiniz.