ANASAYFA | ÖN BİLGİLENME FORMU | BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ | HASTA HİKAYELERİ | BİZE ULAŞIN
Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.
Üye olmak için lütfen tıklayınız.

Genel Cerrahi (PROKTOLOJİ) UzmanıANASAYFA » HASTA HİKAYELERİ
 

Site içeriğinde anlatılan hastalıkların tanı ve tedavi süreçlerini yaşayan hastaların hikayeleri başlıklar halinde listelenmiştir. Siz de bu süreçlerde yaşadıklarınızı, eleştiri ve önerilerinizi sadece birkaç dakikanızı ayırarak paylaşmak isterseniz... Hikayenizi gönderin »»

Basur(Hemoroid) (107) Kıl Dönmesi (0) Rektosel (10) Anal Fissür(Çatlak) (4) Anal Apse-Fistül (6) Anal Kondilom(Siğil) (1)
Cerrahi (1)
Rumuz: drcpr - 30/E - Turkiye/Hatay (Antakya) - (Mesaj gönder) 21.11.10, 05:47
Yaklaşık 1 senedir anal kondilom denen hastalıkla ugraşıyordum bir çok tedavi gördüm ilaç tedavisi kryoterapi tedavisi çok can yakıcı olarak gördügüm tedavilerin sonucunda hiç bir fayda göremedim aksine dahada yaygın hale geldi hastalıgım bu sene mart ayında bursa asker hastanesinde levent bey e oldugum muayene sonucunda hastalıgımın yaygınlaştıgı bir an önce cerrahi müdahele ile alınması gerektigi kanısına varılması sonucunda bursa ..... hastanesinde cerrahi girişim ile yapılan müdahele sonucu makat ım tamamen temizlendi ve şu anda hiçbir problemimim sıkıntım bulunmamaktadır levent bey ve ekibine her zaman minnettarım
basurum.com ® 2006-2009
Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.
Bu bilgilere dayanarak profesyonel tıbbi danışmanlık hizmeti almayı ihmal etmeyiniz ve geciktirmeyiniz.