ANASAYFA | ÖN BİLGİLENME FORMU | BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ | HASTA HİKAYELERİ | BİZE ULAŞIN
Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.
Üye olmak için lütfen tıklayınız.

Genel Cerrahi (PROKTOLOJİ) UzmanıANASAYFA » HASTA HİKAYELERİ
 

Site içeriğinde anlatılan hastalıkların tanı ve tedavi süreçlerini yaşayan hastaların hikayeleri başlıklar halinde listelenmiştir. Siz de bu süreçlerde yaşadıklarınızı, eleştiri ve önerilerinizi sadece birkaç dakikanızı ayırarak paylaşmak isterseniz... Hikayenizi gönderin »»

Basur(Hemoroid) (107) Kıl Dönmesi (0) Rektosel (10) Anal Fissür(Çatlak) (4) Anal Apse-Fistül (6) Anal Kondilom(Siğil) (1)
Laserötesi Tedavi (83)Basur Muayenesi... (4)
Genel Anlamda... (8)Klasik Cerrahi Tedavi (4)
Basurum.com hakkında... (8)
1 2
Rumuz: Ferhat - 29/E - Turkiye/Bursa - (Mesaj gönder) 02.03.15, 04:18
Merhaba,
Eğer çeşitli arama motorları sayesinde hastalığınıza dair teşhis ve bulgulara veya tedavi yöntemlerine ulaşmak üzere bu siteye girmiş iseniz, aramıza hoşgeldiniz.
15 yıldır bu beladan(kronik kabızlık, megakolon, hirschsprung, anismüs ve çeşitli pelvik taban rahatsızlıkları) müzdarip bir hasta olarak, söyleyebilirim ki, Dünya'nın her neresinde yaşıyorsanız yaşayın, gelmeniz gereken tek yer Levent Hoca'dır.
Allah tekrar tekrar razı olsun sizden.
Rumuz: Bafrali55 - 26/E - Turkiye/Istanbul - (Mesaj gönder) 19.05.12, 15:00
Merhaba arkadaşlar.Ben 20 yaşındayım.Bu hastalığa 16 yaşımda yakalandım.Geceleri sancıdan duvarları yumrukluyordum.Bazen şiddetlendiğinde dışarı çıkıp sabahlara kadar gezerdim. Derdimi kimseye açamadım utandım sıkıldım. Bir form dan sıcak su tekniğini öğrendim.Oldukça rahatlatıyordu. İnternetten ilaç gördüm. H...... diye onu kullandım ilk ay çok iyi geldi sonraları fayda etmemeye başladı. İş yerinde bazen gece çalışıyorum ve oturarak Allah sizi inandırsın artık oturamaz oldum. 2 gün sonra askere gidiyorum orda ne yapacağımı bilmiyorum :( Lütfen yardım edin...
Rumuz: analcerrahi - 50/E - Turkiye/Bursa - (Mesaj gönder) 27.04.12, 02:27
Bir ziyaretçimizin anlamlı paylaşımı...
Aslında kısaca kendimde Rektosel ve Anal Fissür olduğu şüphesindeyim, henüz 26 yaşındayım fakat yaşadığım bu sorun benim yaşam kalitemi düşürmekle birlikte eşimle olan sosyal ve cinsel yaşantımı ne derecede etkilediğini tahmin edersiniz.
Zaman zaman doktora gitmedim mi gittim, önceleri kabızlıkla başlayan sonrasında sürekli ilaç ve bitki çaylarıyla bunlara bağımlılık ve beraberinde gelişen yanma, kanama, kaşınma, zonklama vs... Ben yaklaşık 6-7 yıldır yumuşatıcı ilaçlarla yaşamaktayım, bu sorunlar içerisinde kendimi o derece yaşlı hissediyorum ki, sizin sitenizle tanışmasam çaresizlikle yaşamaya mahküm olmayı kabul etmeye devam edecektim; ama şimdi sizinle görüşmek ve tüm sıkıntılarımı utanmadan anlatmak istiyorum artık. Kimseyle (eşime dahi utana sıkıla bahsettiğim) paylaşamadığım bu problemimin son bulması için ne gerekiyosa yapmak istiyorum.
Tatile çıkılacak, G....e mutsuz.. Memlekete gidilecek, şehir değiştirecek ve tuvalet konusu sıkıntı olacak, G....e çağresiz.. Gittiği yer alafranga ise zaten kıvranacak.. Ne zaman ev dışı bir plan yapılsa G....e asabi, eve bağımlı, suçlu.. Dışarıdan asabiyetine kimsenin anlam veremediği, kendine de eşine de hayatı dar eden bir insan belki de..
Ve tahmin edersiniz ki daha bir çok ayrıntı..
Rumuz: TEŞEKKÜR 22.08.08, 14:38
"Merhaba Levent Bey, internette "BASUR" hakkında bilgi edinmek isterken sitenizle tanıştım. Üslubunuzu ilk önce yadırgasam da daha sonra çok haklı olduğunuza ve gerçekten çok faydalı bir site oluşturduğunuza kanaat getirdim. Ben sitenizde yazdıklarınızdan üzerime düşeni aldım. Ama uygulayabilir miyim bilemem :))) Sanırım 1. Evreden 2. Evreye geçmek üzereyim. E mail yazmamın tek sebebi ise sadece teşekkür etmek. Başarılarınızın devamını diliyorum. İyi
Rumuz: çolaklar 17.10.07, 13:15
Merhaba doktor bey, öncelikle sizi benim gibi bu hastalıktan muzdarip olabilecek veya olmuş insanları böylesine dehşet bir web sitesine aktardığınız engin, yumuşak, aydınlatıcı ve dostane bilgilerinizle aydınlattığınız için sizi, sağlık problemi olan veya olmayan Türk milleti adına tebrik ediyorum.
Web sitenizi incelerken yıllarca emek verip, dirsek çürüterek edindiğiniz bilgileri ve tecrübelerinizi böylesine anlaşılır ve korkutucu olmayan bir üslupla hiçbir karşılık beklemeden bizlerle paylaşmanız Türk hekimleri için umarım bir örnek olur. Bunları yazarken bir kez daha memleketimizde işini çok iyi ve sadakatle yapan zanaatkârlar olduğuna dair inancım pekişti.
1 2
basurum.com ® 2006-2009
Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.
Bu bilgilere dayanarak profesyonel tıbbi danışmanlık hizmeti almayı ihmal etmeyiniz ve geciktirmeyiniz.